שחק זאת בעצמך – תחרות משחקי DIY – תחרות #2

חינוך, חברה וקהילה

ב-15 ביולי 2021 פתחנו את עונת הקיץ עם סדרת תחרויות – תחרות אחת בכל 15 לחודש.
תחרות אחת כבר סיימנו, עכשיו אנחנו מכריזים על התחרות השנייה בסדרה.

בא לנו לפנק אתכם בפרסים ואת הקוראים שלנו במדריכים חדשים ומעולים.

למה, אתם שואלים? שאלה מעולה. הכל מוסבר במאמר הפותח את עונת הקיץ של בידיים ומציג את התחרות הראשונה בסדרה של תחרויות. התחרות ההיא תמה, אבל לנו יש עוד מלא פינוקים עבורכם.

בכל 15 לחודש נפרסם פה בבידיים, בפייסבוק, בניוזלטר ובאינסטגרם שלנו את נושא התחרות ואת הפרסים השווים שאנחנו מציעים. כל שעליכם לעשות הוא לכתוב מדריך הקשור לנושא ומתאר משהו שעשיתם, קטן או גדול. אנחנו נשתף את המדריך שלכם בבידיים וברשתות החברתיות שלנו, ומאותו הרגע – אתם בתחרות. עליכם לאסוף את כמות ההצבעות הגדולה ביותר באמצעות הכפתור המגניב שהכנו במיוחד עבור התחרויות. יש לכם חודש שלם להגיש את המדריך ולהשתתף בתחרות ועוד שבועיים כדי לזכות בעוד הצבעות. בסוף החודש אנחנו נכריז על הזוכים המאושרים. ויש לנו תוספת קטנה: פרס המומחים – הפרס הזה יינתן כל פעם על ידי מומחים אחרים שבחרנו והוא איננו תלוי בכמות ההצבעות אלא באיכות התוכן.

**שימו לב: גם מדריכים ותיקים יכולים להשתתף בתחרות! כל שיש לעשות הוא להוסיף את המילים “שחק זאת בעצמך” לכותרת המדריך ולהתחיל לאסוף הצבעות!**

הארכנו את המועד האחרון להגשת מדריכים – יום חמישי ה-16/9 עד חצות.

כל הפרטים על התחרות הקרובה:

מקום ראשון: מדפסת תלת-מימד מבית היוצר של CREALITY בשווי 2,000 שקלים, מתנת חברת פריטק.

מקום שני + שלישי: פשוט נגרות – קורס נגרות אונליין מעולה בשווי 365 ש”ח של דור אמדשטיין, מתנת סטודיו קטע.

מקום רביעי + חמישי: חבילת בידיים הכוללת סטיקר איכותי לאוטו וחולצה עם הלוגו של בידיים.

פרס המומחים: הפתעה מתנת סטודיו9. פרס המומחים יינתן למדריך האיכותי ביותר ואיננו תלוי במספר ההצבעות.

איך משתתפים: כותבים מדריך בנושא משחקים, בין אם משחק שהמצאתם או העתקתם, מחומרים בשימוש חוזר או קנויים, ומשתפים אותו לפני ה-15 בספטמבר 2021. בכותרת המדריך יש להוסיף את שלושת המילים “שחק זאת בעצמך” כדי שנדע שהמדריך משתתף בתחרות. משתפים כמה שיותר ואוספים הצבעות באמצעות כפתור ההצבעות החדש שלנו עד ה-31/9. זהו היום בו נכריז על המנצח/ת בתחרות. חשוב לציין: גם מדריכים ישנים יכולים להשתתף בתחרות, יש להוסיף את המילים “שחק זאת בעצמך” לכותרת המדריך ולהתחיל לאסוף הצבעות.

**שימו לב: ב-15 בספטמבר תצא תחרות נוספת בנושא אחר, וככה כל חודש לזמן הקרוב. יש תקופת חפיפה של שבועיים בין תחרות לתחרות**

המאמר נכתב בלשון זכר אבל כמובן וכמובן שמופנה לכל המינים.

 

דוגמאות למדריכים:

לומדים (לא רק) נגרות – בונים משחק גומי-שולחן. מדריך של אסף צ’רטקוף

חרבות ספוג – מדריך של טל לוי

איך מכינים בובת תיאטרון ללא דבק? מדריך של נופר בן-אריה

 

עוד על הפרס הראשון:

מדפסת מבית Creality עם מקור פתוח והרכבה עצמית (כמו שבידיים אוהבת). מה הכוונה במקור פתוח? הכוונה שהמדפסת עובדת עם כל חומר גלם להדפסה מיצרנים שונים ולא מותאמת לחומר אחד בלבד מיצרן אחד מסוים.
קצת מידע טכני, למתעניינים:
מדפסת בעלת כיול אוטומטי, ראש הדפסה מודולרי להחלפה מהירה ומסך מגע צבעוני. כוללת בקר להדפסה שקטה וחיישן המשהה את ההדפסה כאשר נגמר חומר הגלם או בעת הפסקת חשמל. ניתן להדפיס באמצעות כרטיס זיכרון או חיבור USB למחשב. מגיעה עם אחריות לשנה. עלות המדפסת: 1,990 שקלים.

לתוכן זה נכתבו 2 תגובות

עליך להתחבר כדי לבצע פעולה זו...

הצטרפות

דילוג לתוכן