פלסטיק-ארט – תערוכה בשימוש חוזר

 

מועתק מדף האירוע בפייסבוק:

 

[English below]

ינואר 2020 – חודש האקלים במזא”ה 9 – ארבעה שבועות של הרצאות, הקרנות, תערוכות, מפגשי אקטיביסטיות ותושבים מעורבים סביב הנושא הבוער בעולם – משבר האקלים!

♻️♻️♻️

!איך הופכים פסולת מפלסטיק לאמנות? קבלו השראה ובואו ליצור בעצמכם
במהלך חודש האקלים מזא”ה 9 יארח את תערוכת “פלסטיק-ארט” שנוצר על ידי הקולקטיב קלאסטר שפועל כחלק מהטרקלין, מרכז היזמים של מזא”ה 9. התערוכה ממשיכה את הפרויקט סוכארט, מיצב אמנות אמנותי שהוקם על ידי אמני הקולקטיב בשיתוף עם עוברי אורח במתחם שרונה במהלך חג הסוכות. תוצרת הציבור נוצר בשרונה במהלך חגים סוכות – אמנים ועוברי אורח לאורח החג הוזמנו באי המקום ליצור את קירות ה”סוקארט” עם פסולת פלסטיק, ליצירה של מיצב סביבתי-חברתי בלב של תל אביב המסחרית.

תערוכה “פלסטיק-ארט” במזא”ה 9 זו הזדמנות לראות את החלקים של סוכארט למי שפספס את האירוע, וגם כדי למצוא השראה לפרויקטים של upcycling ואפילו לבוא ליצור בעצמכם!

התערוכה תיפתח ביום רביעי 25.12 בשעה 19:00 ותפתח את אירועי “חודש האקלים” במזא”ה 9

♻️♻️♻️

בערב הפתיחה תיהנו מי:
◇ הרצאה “העברת רעיונות אקולוגיים באמצעות אמנות ומרחבים ציבוריים”
◇ סרטון קצר על פרויקט סוכארט
◇ תחרות יצירה של חנוכיה אלטרנטיבת מפלסטיק

התערוכה תישאר במזא”ה 9 במשך כל חודש ינואר, ,תרגישו חופשי לבוא בכל עת!

♻️♻️♻️
/// על חודש האקלים ///
חודש האקלים במזא”ה 9 הוא פרויקט רחב המערב תושבים מעורבים, מרצים, אקטיביסטיות וקהל סקרן. על רקע יוזמות שהגיעו אלינו בנושא האקלים ולאור ההתעוררות התודעתית המאסיבית שמתחוללת מאז השריפות באמאזונס בקיץ האחרון, הבנו כאן במזא”ה שאנחנו צריכים להגדיל את המאמצים לחשוף תוכן שקשור למשבר האקלים ולדרכי ההתמודדות איתו. אז…. הכרזנו כך! ינואר 2020 הוא חודש האקלים, חודש שלם בו נלמד על אחד הנושאים הכי בוערים בימינו, איך מתמודדים עם השינוי הקרב ויוצאים מחוזקים לנקיטת פעולה ויצירת שינוי חיובי.

♻️🇬🇧♻️🇬🇧♻️
Transforming plastic into art? Get inspired and try it by yourself!
During “Climate month” Mazeh 9 will host an exhibition “PlasticArt” by traklin members Cluster.
It’s a continuation of “SukkArt” project: a public-made art object created at Sarona garden during Sukkot holidays – artists and passers-by transformed plastic waste into art, creating the walls for the sukkah.

“PlasticArt” exhibition at Mazeh 9 is a chance to see the pieces of SukkArt for those who missed the gig, but also to find inspiration for your own upcycling projects and even lay hand of crafting from plastic!

On the opening night you’ll enjoy:
◇ Public talk “Conveying eco ideas through art and public spaces”
◇ Short video about SukkArt project
◇ Contest “Crafting hanukkiah from plastic bottles”

The opening is on 25 Dec, but the exhibition will stay for the whole January. Feel free to stop by any time!

עליך להתחבר כדי לבצע פעולה זו...

הצטרפות

דילוג לתוכן