אחסון לינוקס

מקור פתוח (Open Source) היא גישה מרכזית בעבודת המעבדה הוירטואלית לקיימות. התוכן באתר “בידיים” חופשי ונגיש לכל, וכל אדם מוזמן לקחת את הידע ולעשות בו כשלו, אפילו לשימוש מסחרי. את גישת המקור הפתוח אחסון לינוקס והמעבדה חולקים ומקדמים לכיוון משותף במישורים שונים. המעבדה רואה את הפעילות המבורכת של כל הפעילים במרחב הקוד הפתוח כעשייה משלימה לעשייה בתחום הקיימות במקור פתוח.

אחסון לינוקס - http://www.linux-hosting.co.il/

אחסון לינוקס – http://www.linux-hosting.co.il

אחסון לינוקס נוסדה בתחילת שנת 2009 במטרה לספק אחסון אתרים ברמה הגבוהה ביותר עם שירות אישי ברמה הגבוהה ביותר. שירות אישי ומתן גג מחשובי לכל בוני האתרים מכל הרמות.

אחסון לינוקס היא חברת אחסון אתרים הפועלת כולה על מערכות קוד פתוח. השרתים שלנו עובדים על מערכת ההפעלה הוותיקה לינוקס דביאן, שהיא מערכת ההפעלה היחידה אשר עובדת על 100% רישיונות חופשיים. השרתים מנוהלים על ידי מערכת ניהול השרתים Xen-DTC.

אנחנו עובדים עם שלל מערכות קוד פתוח אחרות כגון:

  • אופן-מיטינג (Openmeetings) – מערכת קוד פתוח לניהול ויצירת כיתות וירטואליות, וובינר (Webinar), שיחות ועידה מרובות משתתפים.
  • RED5 – גרסת הקוד הפתוח לשרת של Adobe Flash Media Server.
  • SugarCRM – מערכת ניהול ותיעוד של לקוחות, ארכיון שיחות, מלאי, מחסנים וכו’.
  • שרתי משחקים ורדיו למיניהם.

השרתים שלנו הותאמו במיוחד לאחסון אתרים בקוד פתוח עם דגש על מערכות ניהול התוכן והמסחר אלקטרוני המובילות היום בשוק – ג’ומלה, דרופל, וורדפרס, Magento ועוד.

על מנת לספק את השירותים הללו באיכות הגבוהה ביותר אנו משתמשים בחומרה האיכותית ביותר. לא משנה על איזה מערכת אתה עובד אם השרת לא איכותי התוצאות בהתאם. לכן אנחנו לא מתפשרים וקונים את הרכיבים הטובים ביותר בשוק. בנוסף לשירותי האחסון אנו מספקים גם שרתי וידאו סטרימינג, שיחות ועידה ובינר, שרתי משחקים, שרתי רדיו וכו’.

הרבה אנשים שואלים אותנו מדוע? מה הקא’ץ? אחסון וורדפרס בארץ ב10 שקלים?

קוד פתוח נותן לנו לספק שירותים בזול. מערכת ניהול שרתים בקוד פתוח חינמית מוזילה את מחיר התפעול. המערכת הינה מקצועית וקלה לשימוש. מערכת אוטומטית עוזרת לנו לנהל את שירותי האחסון.

אנחנו חלק ממחאת המחירים! אנו גרים בארץ, קוראים חדשות, ורואים את מה שקורה, והחלטנו להרים את הכפפה ולתת מחירים של חו”ל! לחתוך קצת ולהוריד 50% במחיר!

לאתר של “אחסון לינוקס”

לתוכן זה נכתבו 0 תגובות

עליך להתחבר כדי לבצע פעולה זו...

הצטרפות

דילוג לתוכן