הקורס המרכזי לגינון ושתלנות

הקורס המרכזי לגינון ושתלנות , של “שלפ מעבדה חקלאית” נפתח זו השנה ה-6!
ככל שנה נפגוש את מיטב המדריכים בארץ, לקורס מעמיק במקצועות הגינון והשתלנות.
הקורס מתמקד במיומנויות אותן ניתן לבצע בקלות גם בגינה הביתית, הגינה הלימודית או בבוסתן, על ידי הקניית כלים אמיתיים להבנת הצמח ודרישות הגידול שלו. את הקורס ידריכו 10 שתלנים ושתלניות כל אחד בתחום המקצוע העיקרי שלו.

 

 

 

 

 

 

 

 

המדריכים:
עודד יפה מנהל שלפ מעבדה חקלאית
אסף בשן רכז הקורס ואגרונום שלפ מעבדה חקלאית
מתן הגנן – ושתלן משתלת ירוק לשתילי ירקות אורגניים
צביקי פילו – שתלן משתלת חורשים.
יאיר גולדברג – גוזם מומחה וממייסדי עמותת אילנאי ישראל
יוני נדרה – שתלנית מוסמכת ומתכננת גינות
תמנה שוער – אגרונומית ומרכיבה מומחית ומייעצת לחקלאים ברחבי העולם
דור זלמנסון – מנהל זלמנסון דשנים
ארנון אלוש – אגרונום ביובי
עופר הוכברג מומחה לצמחי בר
בקורס נקפיד על תרגול מעשי ועל הדגמות ויחס חניכה גבוה , כאשר בין הסדנאות יינתנו משימות גידול מעשיות למי שרוצה להתנסות כבר במהלך הקורס. כל הסדנאות נקבעו בהתאם לעונות השנה, כך שתוכלו לסיים את הסדנה ולגשת ישר לתרגל אצלכם בגינה.
עדיין לא בטוחים?
ניתן להתחייב למפגש הראשון בלבד ולהחליט בסופו.

*תלמידים ממליצים על הקורס שלנו* 💚

הקורס הזה, שהתחיל מצורך שלנו כאנשי מקצוע לשתף ולהפגיש אנשים נוספים עם העולם שלנו, עמד בעיניהם הבוחנות של מאות תלמידים לאורך השנים…כיף לקרוא ולצבור כוחות להמשך, העולם זקוק לעוד הרבה אצבעות ירוקות!

דן, משתתף בקורס המרכזי:

“קורס יחיד מסוגו באיכותו. לאורך שנה שלמה נפגשים אחת לחודש ולומדים על המנגנונים המופלאים של עצים וצמחים אחרים. היופי הוא שכל מפגש מותאם לזמן המדויק שבו הוא מתרחש. כך ממש רואים בעיניים את התהליכים שנלמדו באותו שיעור. המדריכים הם האנשים המקצועיים ביותר בתחומם, בכל מפגש מגיע מדריך שהתמקצע לאורך שנים בפרקטיקה מסוימת. אלו אנשים שאהבת הצמח והטבע זה מהותם. החומר מועבר בצורה עניינית ומדויקת, האווירה נהדרת. מתאים מאוד לגננים מקצועיים או חובבים כדי לעשות בגינה את מה שהכי נכון לצמחים, ממליץ בחום!”

זיו, משתתף בקורס ירושלים:

“הקורס מקיף והכי מקצועי שאפשר. אסף וצוות המרצים הם מקצוענים אחד אחד וגם יודעים להעביר את החומר בצורה בהירה ומובנת והכי חשוב מרתקת, מומלץ ממש!”

מוטי, משתתף בקורס עמק חפר:

“כבר למעלה מ-30 שנה שאני עוסק בגינון ומשתדל אחת לכמה שנים לרענן את עצמי בתחום המקצוע. הקורס של בית הספר לגינון ושתלנות נתן לי הרבה מעבר למה שציפיתי. לא רק התרעננתי, אלא קיבלתי פרספקטיבות חדשות לגמרי על מושגי יסוד בכל תחומי הגינון, מצמחיה והשקייה ועד מעמקי האדמה.

ועוד דבר, לכאורה לא הכי חשוב, אבל לי היה משמעותי. מעבר למקצוענות של אסף בשן ושל יוני נדרה, הם גם בני אדם שנעים ללמוד מהם ולהיות במחיצתם. גם הקבוצה עצמה, תלמידות ותלמידים, חלק בעלי מקצוע בגינון וחלק חובבים ובעלי/ות של גינות, היא נעימה ביותר עד שלא ברור אם אסף ויוני אספו את המשתתפים/ות או שהם-הן בחרו אותם”

אלנה, קורס עמק חפר 2018-9:

“בערב אחד לפני שנה החלטתי לפנק את עצמי ונרשמתי לקורס של בית הספר לגינון ושתלנות. וכן זה היה פינוק! זה היה מדהים! אדיר! מיוחד! מרגש! מאוד דינאמי! למדתי המון מהקורס הזה, החל מהתיאוריה והמשך בדברים הקטנים אותם אני מיישמת כל יום, וגם דברים גדולים שאותם לא אשכח. פשוט הצלחתם לעשות לי המון סדר בבלגאן וגם לפתוח את הראש לעוד הרבה דברים חדשים בעולם שלא חשבתי על זה. ברצוני להודות על המקצוענות, על הסבלנות ועל ההקשבה. קורס מועבר בצורה מקצועית ומעוניינת.”

ביני, קורס גליל 2018-9:

“וואוו וואוו וואוו, החל מידע מקצועי, דאגה לפרט ולכלל. טוב טעם מכל הצדדים והכיוונים, ידע מעשי ותיאורטי לפרטים הכי קטנים!! השלמות שיעורים, מרצים מקצועיים מכל קצוות הארץ המומחים בתחומם! ברמה האישית דואגים ומתעניינים לכל אחד. שיעורים שנותנים בסיס ידע חקלאי החל מאנשים שלא ידעו דבר על צמחים ועד אנשים עתירי ניסיון יודע, כולם קיבלו חידושים, דגשים, והעמקה ממוקדת וכללית. כלים מעשיים, מצויינים!!!!”

ניפגש!

עליך להתחבר כדי לבצע פעולה זו...

הצטרפות

דילוג לתוכן