הבית הטבעי – ייעוץ לאורח חיים בריא

הבית הטבעי הוא מקום בו תוכלו למצוא מזור לגוף ולנפש ולקבל ייעוץ על פי שיטת הריפוי הטבעי של קינגסטון קליניק על ידי בעלת המקום, שרה חמו – מטפלת מנוסה שסייעה לאלפי אנשים בהתמודדות עם מחלות שונות. סיפרה  שביל הזהב לריפוי טבעי יכניס אתכם בסוד הריפוי הטבעי בשיטת קינגסטון קליניק אותה היא מיישמת עם מטופליה ומלמדת בקורסים.

שיטת קינגסטון קליניק  מבוססת על שינוי אורח חיים ועל תזונה טבעית ומאוזנת הכוללת חלבון קל לעיכול מן החי כמו גבינה וביצים למניעת חסרים. יש להימנע ממזון מתועש ומתבלון מלוח, חריף, חמוץ או מתוק ומשתייה מזיקה כמו קפה, תה, קולה ומשקאות קלים ואין לקחת תוספי מזון מיותרים. מעבר לכך חשוב להתאים את אורח החיים לשעון הביולוגי מבחינת שעות אכילה וסוגי המזון וכן פעילות גופנית ושינה בשעות נכונות.

ניתן להגיע לפגישת ייעוץ רק לאחר קריאת הספר שביל הזהב לריפוי טבעימאחר והידע הבסיסי חשוב מאוד להצלחת הטיפול והבנת תהליך הריפוי. מומלץ להגיע לייעוץ רק למי שרוצה באמת לשפר את בריאותו ומוכן להתאמץ לשם כך. אני מעוניינת לעבוד עם אנשים שרוצים לעזור לעצמם ומעדיפה לקבל לייעוץ מעט אנשים בעלי רצון אמיתי לשנות את גורלם ולהשקיע בהם את כל מאמצי. נא לא לאחר לפגישה, אפשר להקדים. אפשר לקבל מידע רב נוסף בעזרת הספר: הסודות הפשוטים של הבריאותשני הספרים בהוצאת מודן שבה ניתן לרכוש אותם ב-30% הנחה כולל משלוח.

עליך להתחבר כדי לבצע פעולה זו...

הצטרפות

דילוג לתוכן