שדה- מקום מפגש יצירתי

שדה- דלת הכניסה

שדה- דלת הכניסה

היי, אני שיר אלוני, מוזיקאית ויוצרת רב תחומית מזה כ-20 שנה. הקמתי ביוני 2019 את “שדה“, והצטרפתי למעגל העסקים של “בידיים” כדי לספר לכם על המקום ולמצוא את האנשים שירצו להתארח אצלנו ולהיעזר במגוון השירותים שיש לנו להציע.

שדה” הוא מקום מפגש יצירתי- תרתי משמע: מקום שבו ניתן להיפגש בקבוצות קטנות (עד 40 איש), למגוון פעילויות יצירה ואפשרויות אירוח: הרצאות, סדנאות, הופעות חיות, מסיבות קטנות, יש גם חדר פגישות אישיות סטייל קליניקה לשני אנשים, יש מטבחון, יש גם אולפן הקלטות קטן מאחורה. גם כיף לשבת בלובי להתפנן.
מבחינת התוכן- אנחנו יוצרים הפקות מקור של אירועים, במה פתוחה, ג’אם, פגישות ייעוץ אישיות ליוצרים, מגזין “חדשותרבות” וערוץ האינטרנט שדה TV…
ניתן לקבל שירותי מדיה ליוצרים- צילומי סטילס,צילום ועריכת וידיאו, שידורים חיים, הקלטת פודקסטים, הקמת אתר ועוד.
המקום עצמו- יצירתי, מעורר השראה, המון צמחים מטפסים, צבעוניות ואמנות.

שדה אולם מופעים

כל האפשרויות לסידור החלל- בקליפ סטופ מושן

השליחות שלנו היא להיות מקום שמאפשר ליוצרים את כל התמיכה והשירות שהם צריכים לקידום היצירה שלהם, הכל במקום אחד. להיות עבורם השדה שבו הם יכולים להתפתח, לקחת את הזמן, לא להיות בהכרח הכי טובים מההתחלה, מקום שמותר להיות בתחילת הדרך ולהתפתח. כמובן שגם מי שיותר מתקדמים ובטוחים ביצירה שלהם מוזמנים להיות חלק מהפעילות ולצמוח ביחד.

מבחינת האידיאולוגיה של סביבה וקיימות אנחנו בשאיפה להתחיל לעבוד עם חד”פ אקולוגי ולמצוא פתרונות לאפס פסולת באופן שעדיין יהיה בר קיימא לעסק, אז כל עזרה בעניין תתקבל בברכה. אשמח לכתוב לבידיים על התהליך, גם על נושאים של צמיחה אישית ויצירתית.
אשמח לפרסם גם אצלי במגזין כל יוזמה שיש לה קשר לאמנות, מוזיקה, תרבות ולעשות שת”פים עסקיים עם מי שרוצים למשל להציע הטבות לקהילת שדה או להופיע אצלנו במסגרת הפקות המקור.

אנחנו נשמח לארח אתכם לכל האפשרויות ועוד הרבה דברים יצירתיים שיכולים עוד להיות מומצאים! דברו איתנו לתיאום-
כאן יש טופס הזמנה שאפשר למלא ונחזור אליכם, אפשר גם ישירות לווטספ 054-4873248 (שיר), להתקשר, או למייל sade.venue@gmail.com
אנחנו נמצאים ברחוב טברסקי 2 קומה 2 בסוף המסדרון, תל אביב.

האתר של “שדה”

עליך להתחבר כדי לבצע פעולה זו...

הצטרפות

דילוג לתוכן