חלימה ערה • Awake Dreaming

חלימה ערה • Awake Dreaming

(חלימה ערה•אקולוגיה אנושית)

 מציעה מרחבי חקירה, חלימה, הגשמה, אהבה וחיים.

נתבונן במציאות על שלל רבדיה. בחוויית העצמי בסביבה האנושית שלנו, ונכיר – ניצור רוחנית וגשמית (והרי הם לא באמת שניים) להגשמת אותם חלומות כיחיד.ה וקהילה. חלימה ערה יוצאת מנקודת המוצא כי חיינו כאן הם חלום. ומציע התנהלות מתוך מודעות רדיקאלית לרעיון זה, ובשזירתו בחיי היומיום. תוך כדי כך, חלימה ערה, מעיזה להציע, כי אם כבר אנחנו חיים בחלום, הבה ניקח חלק בהפיכת החלום, לחלום המתוק הקסום האוהב והשופע ביותר שאפשר להעלות על הדעת. לכולם. לכל הברואיםות, החיות, ויצורי העולם ובתוכם בהחלט גם אנו ואהובינו.

המושג אקולוגיה אנושית, (התברר לי אחרי שהוא צץ במחשבותיי), הופיע לראשונה ב 1907 ע”י אלן .ה. ריצארדס (האישה ראשונה שהתקבלה בארה”ב לבי”ס למדע וטכנולוגיה) במחקר שעסק בהשפעת הסביבה הפיזית על גברים, והתפתח אח”כ לתחום מחקרי הבוחן השפעות וקשרים סביבתיים על האדם התרבות והחברה. כאן נפגוש במונח, מתוך נקודת מוצא שאני, גופי, מחשבותיי, וסביבתי הפיזית, כולן מערכות אקולוגיות בפני עצמן, במיוחד מערכות היחסים ומעגלי האנשים בחיי. ונראה איך המעגלים האלו, בנו ומסביבנו יכולים להיות מיטיבים בריאים אוהבים ושמחים. שיהיה בכייף  :)

 

הקורסים והאפשרויות נולדו מתוך ניסיון וצרכים שעלו, אצל חברים.ות פעילים.ות ואצלי, ומוגשים לכםן:

  • מתוך הצורך בחברים וחברות שלי שעוסקים בשינוי חברתי, נולד הצורך להתקבץ לרגע, לנוח יחד, למדוט לעכל לנוח ולהרגיש. להתחזק ולהתמלא. ולדבר את הדברים, הכואבים, והשמחים. (אחרת, ההתמודדויות היומיומית, הקושי והתובענות של הפרוייקטים שמעורביםות בהם יכולים לשחוק ולעייף). גם ללמוד לחגוג ולנצח יחד, בשמחות הקטנות שקורות. ובעיקר בעיקר בגלל ההשראה שאנחנו אחד.ת עבור השני.ה. והידיעה שאנחנו לא לבד.

נולד….Re-Set – סופ”ש לפעילים חברתיים “ותיקים”. למנוחה, ביחד, מדיטציה ושיתוף (אהה… ולטבע יפיפה ואוכל טוב גם).

  • מתוך הרצון והמוכנות, של א.נשים “לראות את הכתמים על הקיר” ולא להתעלם גם אם לא יודעים מה, איך, ועם מי לעשות לגבי זה. ומתוך הצורך של אותם אמיצים.ות, לקבל תמיכה והתנעה ראשונית, לגיבש רעיון וסיעור מוחות עם חברים לדרך…

נולד…. סופ”ש “חלימה ערה” – מדיטציה אחדות ועשיה. ליצור מתוך הקושי.

  • מתוך הרצון לשניה של שקט, בתוך כל ההמולה, והכמיהה לחזור רגע לעצמי ולמצוא מחדש את הידיים והרגליים, וכן, את קצה החוט הבא לפעמים.

נולד.. “BE” – סופש שרובו שתיקה ויצירה.

  • ומתוך הנסיון שלי ושל חברים, והידיעה שכל כך הרבה פרוייקטים נופלים בגלל עניינים בין אישיים, תגובות ופגיעות, מתוך דפוסים שחוזרים על עצמם, ותגובות שחוזרות על עצמן. דברים ששרתו אותנו בעבר, אבל כבר לא, ואפילו להיפך.

ומתוך הצורך לעבוד וליצור יחד בצורה פוריה, מהבחינה האישית רגשית.

* נולד… קורס “נוכחות ואי פגיעה”.

לאלו מתווספים מסעות נודדים בטבע, כי אני אוהבת אותו, ואוהבת לאהוב אותו יחד עם חברים.ות.

טיפה עלי:

יש אהבה בכל מקום, והיא חיה בועטת, היא כאן, ומחכה לכולנו.

עליך להתחבר כדי לבצע פעולה זו...

הצטרפות

דילוג לתוכן